Володимир Щербина

28 жовтня. Алушта. Прокуратура підозрює мера Алушти Володимира Щербину, який був затриманий правоохоронними органами 8 жовтня 2010, в незаконному сприянні комерційній фірмі у розміщенні на території курортного міста павільйонів з ігровими автоматами.

Кримінальну справу у зв’язку з перевищенням службових повноважень мером Алушти на початку жовтня було порушено прокуратурою Криму. Це сталося відразу після того, як Верховний суд у вересні скасував рішення нижчих судових інстанцій, які закрили кримінальну провадження щодо незаконного сприяння чиновниками міськради комерційній структурі, яка спеціалізується на азартному бізнесі.

Справа була порушена ще у червні 2008 року, у зв’язку зі спробою дати хабар меру Алушти і одному з його заступників у розмірі 20 тис. грн. за розміщення на території міста павільйонів з ігровими автоматами філії компанії «Кримігросервіс».

Затримання Володимира Щербини два тижні тому було обгрунтовано кримською прокуратурою не отриманням хабара, а перевищенням службових повноважень. Це може говорити про те, що слідчим не вдалося довести факт отримання хабара.

Тому головним козирем слідства може стати лише факт використання мером свого службового становища, за допомогою якого він скликав і провів засідання комісії з розміщення малих архітектурних форм, а потім підписав дозвіл на розміщення ігрових автоматів. «Він (мер Алушти -«ДЕЛО») підозрюється в тому, що дав незаконну вказівку підлеглому про доповнення рішення сесії (міськради) пунктом, який не виносився на обговорення депутатів і на голосування», – йдеться в прес-релізі прокуратури Криму.

Володимир Щербина балотується в мери Алушти від партії «Союз» на виборах 31 жовтня. Своє затримання він вважає політичним замовленням.

Це вже друге затримання мера Алушти. Перший раз він був затриманий влітку 2008 року, проте через два місяці був відпущений на свободу.

Нагадаємо, 30 вересня правоохоронні органи затримали мера Алупки Андрія Харитонова за підозрою в незаконному розпорядженні землею дитячого спеціалізованого санаторію ім. А. Боброва.

3 жовтня за незаконне виділення землі на території Ялтинського гірничо-лісового природного заповідника був затриманий Лівадійський селищний голова Анатолій Мамикін.
8 жовтня Прокуратура Криму порушила кримінальну справу стосовно голови Гурзуфської селищної ради Віктора Гамаля за фактом незаконного виділення комерційній структурі двох земельних ділянок в 1,3 га.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.