Мел Гібсон
Чвари пари до добра не доводять

29 жовтня. Мел Гібсон не зможе відзначити з Люсією, своєю дочкою від Оксани Григор’євої, перший у її житті день народження. Таким є рішення судді.

Як відомо, в залі суду зараз розгортаються палкі баталії між Гібсоном, Григор’євою та цілим полком їхніх адвокатів.

Мел звинувачує Оксану в шантажі, вона його – в рукоприкладстві, несплаті аліментів і психічній неврівноваженості, яка є загрозою для неї та її однорічної дочки.

Джерело ЕГ

Мел Гібсон не зможе відзначити з маленької Люсією, своєю дочкою від Оксани Григор’євої, перший у її житті день народження. Завтра дівчинці виповнюється рік, але актор не зможе навіть побачитися з нею – таке рішення судді.

Як відомо, в залі суду зараз розгортаються палкі баталії між Гібсоном, Григор’євої та цілим полком їхніх адвокатів. Мел звинувачує Оксану в шантажі, вона його – в рукоприкладстві, несплату аліментів і психічної неврівноваженості, яка є загрозою для неї та її однорічної дочки.Мел Гібсон не зможе відзначити з маленької Люсією, своєю дочкою від Оксани Григор’євої, перший у її житті день народження. Завтра дівчинці виповнюється рік, але актор не зможе навіть побачитися з нею – таке рішення судді.

Як відомо, в залі суду зараз розгортаються палкі баталії між Гібсоном, Григор’євої та цілим полком їхніх адвокатів. Мел звинувачує Оксану в шантажі, вона його – в рукоприкладстві, несплату аліментів і психічної неврівноваженості, яка є загрозою для неї та її однорічної дочки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.