Шварцнегер Медвєдєв
Турмінатору запропонували стати мером Москви

11 жовтня. Москва. Президент Росії Дмитро Медведєв запропонував Шварцнегеру стати мером Москви. Правда, для того щоб очолити столицю, панові Термінатору доведеться прийняти російське громадянство.

Перед візитом до бізнес-школи Сколково Дмитро Медведєв прийняв губернатора Каліфорнії Арнольда Шварценегера у своїй резиденції в Горках.

Там між ними відбулася розмова. Шварценегер почав зустріч з того, що виконав свою обіцянку, дану у Сан-Франциско в червні.

“Тоді вам сказав: «I’ll be back. Ось я і повернувся»”, – сказав губернатор російському президентові, додавши, що привіз до Росії велику групу американських підприємців.

“Якщо б у п’ятницю бюджет не був прийнятий, я б у суботу не зміг вилетіти до Москви”, – зізнався Шварценегер.

Медведєв зазначив, що в Росії в цей період теж відбуваються різні хвилюючі події, наприклад, зараз вакантне місце мера столиці.

“Так вийшло, що ви приїхали в момент, коли в Москві немає мера. У січні ви залишаєте посаду губернатора, якщо б ви були громадянином Росії, то могли б попрацювати у нас”, – зробив Медведєв Шварценегеру недвозначний натяк.

Американський гість був задоволений пропозицією і назвав Медведєва «людиною, у якого є бачення подальшого розвитку Росії».

“Мені було дуже приємно дізнатися про ваші ідеї створити аналог Кремнієвої долини в Сколково, – сказав губернатор Каліфорнії. – Ми зараз туди поїдемо, зустрінемося з головами американських інвестиційних компаній, з їхніми російськими
партнерами. Я переконаний, що російські вчені, які займаються інноваційними розробками, за підтримки американських колег зможуть зробити диво, створити справжній технологічний бум”.

Російський лідер вирішив зробити незвичайним і сам шлях з Горок в Сколково.

На зустріч з інноваторами Медведєв і Шварценегер вирушили на одному з досягнень радянського автопрому – на «Чайці».

Медведєв не не забув про технологічний процес експлуатації цієї машини і прогрів її, перш ніж виїжджати.

Поки мотор «Чайки» прогрівався, Медведєв докладно розповів Шварценегеру про машину, повідомляє Life News.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.