Медведєв
Медведєв тепер роздаватиме доручення через iPad

26 жовтня. Росія. Глава РФ Дмитро Медведєв тепер володіє ще одним гаджетом, де спеціально для нього встановлено додаток «Мобільний офіс президента».

Візит до Татарстану виявився для президента Росії повним сюрпризів. Відвідуючи автоматизований вузол теплового регулювання в новому будинку в Набережних Челнах президент явно не очікував отримати новенький iPad, тим більше прокачаний спеціально для нього.

Улюблений ґаджет президенту вручив 28-річний міністр інформатизації і зв’язку Татарстану Микола Нікіфоров. Він розповів, що на планшет вже встановлено розроблений спеціально для Медведєва додаток «Мобільний офіс президента».

Випробувати iPad Медведєв вирішив, не виходячи з підвалу, де він, власне, і оглядав нові лічильники тепла і води. Нікіфоров показав, що в цьому додатку можна переглянути всі укази та доручення глави держави, а заразом до нього підключені всі помічники президента. Медведєву пояснили, що він може віддавати доручення прямо з iPad, і вони тут же прийдуть на мобільний телефон його підлеглим.

Дмитро Медведєв вирішив спробувати і віддав своє перше електронне доручення одному з помічників, який знаходився в тому ж підвалі, написавши:

– Працюйте швидше!

Але дива не сталося – iPhone помічника так і не запищав. Президент поцікавився, в чому проблема і чому його помічник негайно не приступив до виконання цього важливого доручення. Помічник послався на те, що в підвалі поганий зв’язок, і навіть підняв телефон над головою, направляючи його в різні боки, щоб зловити мережу.

– Ідіть, шукайте там мережу, – сказав Медведєв і вказав у бік виходу на вулицю.

Щоправда, залишати у себе новий гаджет президент судячи з усього, не збирається. Прес-секретар глави держави Наталія Тімакова сказала, що президент поки не вирішив, що робити з новим iPad. Але, швидше за все, передасть його до Ради при президентові з розвитку інформаційного суспільства.

“Він віддасть туди iPad для вивчення. Адже це хороший приклад розробки електронних систем управління”, – сказала Тімакова.

Вона уточнила, що на першому iPad Дмитра Медведєва встановлено схожу програму, що дозволяє йому з будь-якої точки відстежувати свій графік, переглядати дзвінки, доручення та матеріали до засідань. За її словами, ця система розроблена спільно адміністрацією президента і федеральною службою охорони, тому збереження президентської інформації гарантована на 100%.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.