Дмитро Медведєв, Олександр Лукашенко
Медведєв радить Лукашенкові менше говорити

Росія враховуватиме у своїй зовнішній політиці поведінку Олександра Лукашенко, зокрема, його методи ведення передвиборчої кампанії, побудованої на антиросійській риториці.

“Така поведінка є безчесною, партнери себе так не поводять. І, звичайно, ми будемо враховувати це при вибудовуванні відносин з чинним Президентом Білорусі”, – заявив президент РФ Дмитро Медведєв у своєму відеоблозі, розміщеному сьогодні на офіційному сайті Кремля.

Глава російської держави нагадав, що народи Росії і Білорусії завжди були союзниками і друзями.

“Тому особливо дивно, що останнім часом керівництво Білорусі прийняло на озброєння антиросійську риторику”, – зазначив він.

“Передвиборча кампанія там цілком і повністю побудована на антиросійських сюжетах, на істеричних звинуваченнях Росії у небажанні підтримувати білорусів і білоруську економіку, прокльони на адресу російського керівництва”, – сказав президент РФ. “За всім цим видно виразне бажання посварити держави і, відповідно, народи”, – вважає Медведєв.

“Президенту Білорусії варто було б займатися внутрішніми проблемами, в тому числі, нарешті, розслідувати численні справи про зникнення людей”, – вважає глава російської держави.

“Росії, як і іншим країнам, це не байдуже», – додав він

Джерело ИТАР-ТАСС

Comments

  1. А кто вообще давал этому недомерку влезать во внутренние дела суверенного государства?Он уже и так вместе с другим уродцем пукиным в дела Украины лез!И чем это кончилось для народа Украины?Цена на энергоносители неподъемная а соответственно и на все комунальные и на продукты тоже!Да чтоб вас всех удавило уже!!!Кровососы!

  2. Истинный враг России-тандем “Медвепут” даже Запад признал-уровень жизни в Белоруссии выше россиянского! Валите в отставку!

  3. А Лукашенко переможе, навіть попри критику Мєдвєдєва. Білоруси хоча втратили мову. ЗАТЕ НЕ ВТРАТИЛИ САМОПОВАГИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.