Марихуана
Марихуана - тепер лише по членській карті?!?

Нідерландська Партія свободи запропонувала законопроект, що обмежує відвідування кофі-шопів тільки особами, що мають клубне членство. Власники закладів, в яких дозволений відкритий продаж марихуани, вимагали від парламенту накладення “вето” на законопроект. На їхню думку, такий закон відштовхне багатьох туристів від відвідин Амстердама.

Власники кофі-шопів Амстердама протестують проти законопроекту про статус закладів, які стали популярними в усьому світі. Новий коаліційний уряд Нідерландів пропонує ввести особливі правила, які перетворять кофі-бари в закриті заклади, доступ у які отримають лише ті люди, що мають клубне членство. Зрозуміло, це відлякає любителів марихуани зі всього світла, які злітаються в нідерландську столицю спеціально для відвідування кофі-шопів, у яких, нагадаємо, дозволений вільний продаж марихуани і продуктів з її змістом.

Найбільш активно протестують проти законопроекту прихильники повної легалізації “травички”, наприклад, організація Netherlands Cannabis Platform. Нові правила відвідування кофі-шопів, як заявляється, входять в комплекс реформ, запропонований ультраправою Партією свободи, яка домоглася великого успіху на червневих виборах. Голландські політологи відзначають, що законопроект є відображенням наростаючих консервативних настроїв громадян Нідерландів.

Нагадаємо, 8 жовтня в Нідерландах підійшла до кінця урядова криза. Королева Беатрікс звернулася до лідера коаліції партій VVD і CDA Марку Руттен з проханням сформувати новий кабінет міністрів. У парламенті коаліція отримає підтримку Партії Свободи відомого борця з ісламом Герта Вільдерса.

Вільдерс відомий тим, що в 2008 році зняв фільм “Фітна”, що звинувачує Коран в підбурюванні до насильства. У своїх різких висловлюваннях Вільдерс порівнював іслам з нацизмом, а Коран з книгою Гітлера “Майн Кампф”.

Джерело: UPI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.