свободу не спинити

31 жовтня. Київ. Фото. Міліція затримала в Києві активіста «Коаліції учасників помаранчевої революції» Сергія Мельниченка, який намагався електропилкою розрізати огорожу посольства Росії.

“Коаліція учасників Помаранчевої революції» проводила акцію біля посольства Росії в знак солідарності з російською опозицією, яка 31 числа кожного місяця намагається проводити мітинги. Руйнування огорожі посольства, на думку маніфестантів, мало символізувати боротьбу з обмеженням свободи зібрань.

В акції взяло участь близько 20 осіб, які привезли до будівлі посольства електрогенератор. Завчасно уздовж огорожі дипломатичного відомства вишикувалося приблизно стільки ж українських міліціонерів.

Спочатку маніфестанти запустили пилку й успішно розрізали металевий брусок. Після цього один з активістів, взявши включену електропилку в руки, почав рухатися в бік огорожі. Кілька соратників слідом за ним потягли генератор, так як шнур до пилки виявився коротким.

У перший момент міліціонери, побачивши працюючу пилку, здригнулися і почали розступатися. Однак самовладання повернулося до правоохоронців досить швидко. «Тримайте його!», – cкомандував присутній майор, і активіста тут же схопило кілька людей за руки.

«Свободу не спинити!» – взявся скандувати затриманий учасник помаранчевої революції Сергій Мельниченко. Через кілька секунд міліція заштовхала його в машину і відвезла у відділення.

Джерело Новий Регіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.