секонд хенд
Пункту про секонд хенд не буде у ПК

22 жовтня. Харків. Пункту про вживаний одяг не буде у новому Податковому кодексі. У Харкові члени партії на зустрічі із віце-прем’єр-міністром Сергієм Тігіпко – підняли питання підтримки підприємців, що займаються секонд хендом.

Асоціація дилерів одягу секонд-хенд особисто зустрілися з Сергієм Тігіпко, та попрохала підтримки у вирішені питання вторинного одягу. Сергій Тігіпко  організував  зустріч підприємців із головою Комітету Верховної ради з питань митної та податкової політики Віталієм Хомутинником.

«Ми підняли питання, що секонд-хенд є не окремим бізнесом окремих підприємців, а це соціальне питання, і це реальність суспільства. І нам було приємно, коли керівник партії “Сильна Україна”, а ми зробили висновок, що він зрозумів, що це дійсно соцпитання”, – розповів віце-президент Асоціації дилерів одягу секонд хенд Хамед Рахімі.

«Рішення було на нашу користь, ми йому довели, що розмитнювати товар треба, як і раніше і поправки до закону викинули із податкового кодексу, тому що він ніякого відношення не має. Це питання на сьогоднішній день знято», – відзначив член партії “Сильна Україна” Андрій Лесик.

Тепер залишилось, щоб Верховна рада проголосувала поправки ініційовані Харківським осередком “Сильної України”.

Джерело Харківські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.