дайвінг
Екстрималізм росте у генах

8 жовтня. США. Якщо ви обожнюєте гострі відчуття, не можете жити без пригод – можливо, справа не тільки у вашому характері, але й у ваших генах. Люди, в генах яких є певні мутації, не можуть всидіти на місці, що б вони не робили.

Ученим давно відомо, що поведінка любителів гострих відчуттів пов’язана з речовиною в головному мозку – допаміном, необхідним для проведення сигналів. Проаналізувавши гени в допамінових системах, вони виявили ряд мутацій, які вказують на те, що людина є непосидою. Пошук гострих відчуттів пов’язують з розладами поведінки, такими, як наркоманія.

Однак, не всі люди, яким потрібні постійно необхідні нові переживання, підсідають на наркотики. Вони можуть піти служити в армію або стати акторами. Все залежить від того, куди направити енергію, вважають автори дослідження з університету Міннесоти (США).

Поки що, попереджають вчені, занадто рано робити будь-які висновки про склад характеру людини, грунтуючись лише на інформації про його генах. У майбутньому вони збираються розглянути зв’язок між генотипом і іншими особливостями поведінки, наприклад, кокаїновою залежністю або депресією.

Джерело Здравоє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.