Криївка

20 жовтня. Львів. Депутат від Партії регіонів Олег Царьов вимагає заборонити ресторан “Криївка” у Львові. З проханням відреагувати на роботу ресторану політик звернувся до Президента, прем’єра, та голови Львівської облдержадміністрації.

За його словами, діяльність такого ресторану, де при вході “хлопець з німецьким автоматом” суворо запитує “Москалі є?”, спрямована на розпалювання міжетнічної ненависті, що суперечить Конституції.

“Я вважаю, що цей ресторан повинен бути закритий, аж до порушення кримінальної справи … Не можна видавати ліцензії таким закладам”, – висловив думку депутат.

Як відомо, ресторан “Криївка” був відкритий у Львові ще в 2007 році. Кафе розташоване в історичному центрі міста, на площі Ринок напроти Ратуші.

Інтер’єр ресторану являє собою стилізацію криївки ОУН-УПА періоду Другої світової війни – на стінах висить зброя і різні національні артефакти, при бажанні можна постріляти в стелю холостими патронами.

Крім того, в “Кріївці” часто організовують сценки пошуку “москалів” серед гостей – одягнені у форму УПА люди зі зброєю в руках влаштовують обшук. Потім організовують сценку псевдо розстрілу.

Джерело Точка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.