дорога магістраль
Львівщина починає ремонт державних доріг

Найближчим часом у Львівській області почнеться ремонти державних доріг, що ведуть до кордону з Польщею. Відповідний стан доріг має бути забезпечений до проведення Євро-2012. Крім того, це передбачено проектом “Олімпійська надія-2022”.

Про це повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль, інформує прес-служба Адміністрації.

«Ми довго чекали початку робіт на дорогах державного значення Львівщини. Ми маємо суттєвий прогрес по комунальних дорогах Львова, які також фінансуються за кошти держбюджету по програмі Євро-2012, – зазначив після ознайомлення з ходом ремонтних робіт на магістралі Львів-Шегині Василь Горбаль, – Водночас по дорогах державного значення ми стали заручниками фінансового стану Укравтодору, де кредиторська заборгованість на час вступу на посаду Володимира Демішкана перевищила навіть фінансовий план на цей рік. На жаль, такий фінансовий стан був залишений попереднім керівництвом. Ситуація була майже критична, але, отримавши гарантії уряду, Укравтодор залучив фінансування, завдяки якому ми отримали змогу розпочати роботи».

За його словами, крім коштів, які закладені на магістралі згідно з держпрограмою з підготовки до Євро-2012, фінансування ремонту та будівництва доріг передбачене також проектом «Олімпійська надія 2022».

«Якщо подивитися на запланований об’єм робіт та на кошти, які будуть закладені у бюджеті, то 2011 рік можна назвати роком доріг Львівської області», – зауважив Василь Горбаль.

Керівник області розповів, що крім дороги Львів-Шегині підрядні організації днями приступлять до ремонту магістралей Львів-Краковець та Львів-Рава Руська.

«Крім цього, облавтодор відремонтував дорогу до Трускавця, де проходитиме Х Міжнародний економічний форум», – додав Василь Горбаль.

Коментарі

  1. […] Львівщина вже готує дороги до Олімпіади Найближчим часом у Львівській області почнеться ремонти державних доріг, що ведуть до кор4ону з Польщею. Відповідний стан доріг має бути забезпечений до проведення Євро-2012. Крім того, це передбачено проектом «Олімпійська надія-2022″. Про це повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль, інформує … Читати […]