Школа
Влада Львівщини нагородить найстаранніших учнів

Львівська ОДА розпочинає громадське обговорення проекту положення про стипендії голови Львівської ОДА для переможців Всеукраїнських та Міжнародних учнівських олімпіад та конкурсів з базових дисциплін, повдіомляє прес-служба Адміністрації.

Нагадаємо, 1 вересня у День знань голова Львівської ОДА Василь Горбаль повідомив про заснування стипендії голови ЛОДА для найкращих учнів Львівщини, що відповідає завданням програми забезпечення широкого доступу талановитої молоді до вищої освіти.

Проект Положення виноситься на обговорення для того, щоб мешканці Львівщини могли висловити свою позицію з приводу того, хто на їх думку заслуговує на отримання стипендії голови ЛОДА.

Проектом передбачено, що: стипендії призначаються учням загальноосвітніх    навчальних закладів, які є переможцями IV етапу Всеукраїнських та Міжнародних учнівських олімпіад з  базових  навчальних предметів та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Пропозиції для визначення стипендіатів подаються  головним управлінням освіти і науки Львівської облдержадміністрації на підставі підсумків  IV етапу  Всеукраїнських  та Міжнародних учнівських олімпіад  з  базових  навчальних  предметів та ІІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт терміном   на один рік. Щороку Львівська облдержадміністрація визначає кількість стипендіатів. У разі  коли стипендіат має право на призначення кількох академічних стипендій, виплачується одна. Головне управління освіти і науки забезпечує виплату стипендії за місцем навчання стипендіата за рахунок  коштів, передбачених головному управлінню  в обласному бюджеті на відповідний рік. Виплата стипендії припиняється за рішенням головного управління освіти і науки облдержадміністрації за поданням органів управління освітою районних державних адміністрацій, міських рад або керівника навчального закладу в разі порушення стипендіатом навчальної дисципліни, виїзду за кордон на навчання (крім випадків, коли навчання за кордоном здійснюється за  направленням навчального закладу), а також якщо стипендіат перебуває за межами  України більше, ніж шість місяців. У разі отримання стипендіатом державної допомоги, призначеної відповідно до законодавства, розмір стипендії не зменшується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.