Олімпіада
У бюджеті передбачено $500 мільйонів у 2011 на організацію Олімпіади на Львівщині

Львівська облдержадміністрація підготувала Концепцію реалізації підготовки Львівської області до «Олімпійської надії – 2022».

Про це під час прес-конференції в рамках Х Міжнародного економічного форуму «Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє» повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

Концепцію проекту буде презентовано у 20-х числах жовтня у Львові, повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Вже були слухання у Львівській ОДА, є презентація. Відтермінування презентації пов’язане з переобранням голови Національного олімпійського комітету України. Впевнений, що Сергій Бубка і надалі буде головою НОК і приїде на представлення проекту, яке відбудеться за участі членів Міжнародного олімпійського комітету. Це буде окремий захід з презентації Концепції проекту», – зазначив Василь Горбаль.

Він додав, що в бюджеті на наступний рік закладено $500 млн на реалізацію «Олімпійської надії – 2022».

«Ми подали пооб’єктний перелік, але основний акцент буде зроблено на дороги Львівської області. Укравтодор покращив свій фінансовий стан. Вже зараз почали будувати дороги загальнодержавного значення, що передбачені програмою підготовки до Євро-2012 – Львів-Шегині, Львів-Краківець, Львів-Рава-Руська», – зазначив Василь Горбаль.

Своєю чергою, Володимир Яцуба наголосив, що Мінрегіонбуд і ЛОДА повинні разом вирішити питання щодо ремонту дороги на Трускавець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.