повінь, Львівщина
Люди продовжують отримувати гроші на будівництво домівок на Львівщині

22 жовтня. Львівщина. Деякі сім’ї не змогли створити собі нормальних умов для життя протягом 2 років. Допомога від влади була, проте цих коштів не вистачило.

Таким чином, голова Львівської ОДА Василь Горбаль сьогодні дав доручення невідкладно виділити з благодійних коштів, які надійшли від спонсорів та меценатів для допомоги постраждалим громадянам та сім’ям внаслідок стихійного лиха 2008 року, 100 тис. грн багатодітній одинокій матері з Самбірського району, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Впродовж кількох місяців жителька с. Бісковичі Самбірського району Марія Макаришин, яка виховує семеро неповнолітніх дітей та опікується сліпою старенькою мамою, добивалась допомоги для завершення будівництва житла. Попереднє помешкання родина втратила внаслідок стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року – будинок зазнав значних пошкоджень і був визнаний непридатним для житла.

У 2008 році з державного бюджету Марії Макаришин було виділено 30 тис. грн. Крім цього, за рахунок коштів благодійної допомоги у 2009 році родина отримала додаткову фінансову допомогу і розпочала зводити новий будинок. Однак виділених коштів для завершення будівництва не вистачило. Тому родина звернулася за допомогою до голови Львівської ОДА Василя Горбаля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.