Лужкова можуть посадити

14 жовтня. Москва. Голова фракції “Справедлива Росія” Микола Левичев заявив, що екс-мера доставлять до суду примусово, якщо він буде ігнорувати повістки.

З’явитися в Мосміськсуд колишньому столичному градоначальникові Юрієві Лужкову наказано 25 жовтня – у мера ще є час, щоб провести його в Австрії. Причина виклику – процес за позовом партії “Справедлива Росія”, що вимагає скасувати результати виборів-2009 до сміськдуми.

Есери звинувачують екс-мера в причетності до численних, як стверджують вони, фактами підкупу, завдяки яким перемогу на виборах отримала “Єдина Росія”. Її список, нагадаємо, тоді очолював колишній єдинорос Юрій Лужков. Другими тоді стали комуністи, а решта партій, в тому числі і “Справедлива Росія“, не змогли подолати 7-відсотковий бар’єр.

Попереднє слухання у скандальній справі не відбулося – до суду не з’явився ані Юрій Михайлович, який насолоджувався першими днями пенсії на альпійських луках, ні його представники.

До речі, “ЕдРо” і Московська міська виборча комісія також є “зацікавленими особами” у цій справі.

– Працівники суду збираються простежити, щоб повістку до суду Юрій Лужков отримав особисто в руки, – розповів Life News глава фракції “Справедлива Росія” Микола Левичев. – А то минулого разу з’ясувалося, що повідомлення віддали одному з його охоронців, а сам Лужков до суду не приїхав. Якщо він і цього разу проігнорує слухання, то його доставлять до суду примусово – такий закон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.