Лужков Батурина
Сім'я Лужкових поселилася в Австрії

16 жовтня. Колишній мер Москви Юрія Лужков в останні дні безперервно перебуває в Австрії, де у його дружини нерухомість і серйозні бізнес-інтереси.

Готфрід-Кумпф-Гассе, 18 у Брайтенбруні на південь від Відня – це постійна адреса проживання, за якою довгий час була зареєстрована в Австрії Олена Батурина. Проте недавно вона виїхала звідтам, хоча, як з’ясовується, ніколи сюди і не приїжджала. Як вважають репортери «Ді Прессе», будинок був знятий не для житла.

По-перше, це безлика будівля площею 150 кв. м, по-друге, за цією ж адресою зареєстрований віце-президент «Інтеко» Олег Солошанский і ще один росіянин, а по-третє, ні Батурину, ні Лужкова в Брайтенбрунні за весь час так ніхто і не бачив.

Жителі Брайтенбруна дивуються.

«Навіщо їм знадобився цей будинок? Він же всі ці місяці так і простояв порожнім », – каже сусід Андреас Зігль.

Мер міста Йозеф Треллінгер засмучений: «Шкода, що так і не заїхали сюди. Я б присвоїв фрау Батуріної звання почесної Брайтенбрунки».

Вибір будинку в Брайтенбруні тим більше незрозумілий, оскільки у подружжя Лужкових є розкішна вілла в Аурах за 20 мільйонів євро, де їхні сусіди сім’я Сваровськи, власники торгової мережі «Герті» та представники богеми.

Тепер сюди зачастили журналісти. «Нам тут немає тепер спокою, тільки від того, що у когось багато грошей», – скаржиться сусід Лужкових.

“Цілком нормальні люди, без пафосних замашок”, – розповідають про них інші жителі Аурах.

“Пані Батурина з’явилася тут чотири роки тому і з тих пір приходить сюди. Її завжди супроводжує перекладач і охорона, а одного разу з нею приходив і Юрій Лужков. Олена завжди спокійна, доброзичлива”, – згадує Еріка Яніш, співробітниця бутіка «Кітцбюель Шпортальм».

Як розповідає бургомістр Кітцбюеля Клаус Вінклер, на відміну від інших багатіїв, які оселилися в цих місцях, Лужков і Батурина були єдиними, хто щось зробив для регіону. Компанія «Інтеко» третій рік спонсорує кубок світу з триатлону, з’їзди Ротарі-клубу, двічі підтримала музичний фестиваль Джаззнова. Вони привезли сюди в 2008 році Карлоса Сантану, а в 2009 Стіві Вандера – це була сенсація.

Неподалік від колишньої вілли «Інтеко» побудував готель «Гранд-Тіроль» з гольф-полем на 18 лунок. Річний членський внесок в їх гольф-клубі – 16 000 євро.

Правда, фрау Батурина вважає, що її обдурив її колишній фінансовий консультант:

«Вона протягом двох років віддавала на спонсорські цілі по 1 мільйону 200 тисяч євро. А потім виявилося, що її радник брав собі комісію в 15%» – говорить її юрист Еміліо Шток.

Однак в місті, де до Лужкових так тепло ставляться, їм уже не до душі. Занадто близько до дороги.

“Люди практично у вікна заглядають. Це їм не подобається”, – розповідає Шток. Судячи з усього, доведеться шукати нове житло.

Крім того, ходять чутки, що подружжя Лужкових придбало віллу у віденському районі Деблінг. Саме у Відні зареєстрована фірма з торгівлі нерухомістю «Сафо ГмБХ», щр належить Батуриній. Вона в ній зосередила значну частину капіталу «Інтеко» в Австрії, що дозволяє економити на податках, інвестуючи всередині країни.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.