Юрій Лужков
Лужков - викладач

Екс-мер Москви Юрій Лужков почне читати курс лекцій студентам Міжнародного університету в наступному семестрі, а до цього буде займатися його підготовкою і у відпустку не збирається.

Юрій Лужков 28 вересня був усунутий з посади мера Москви указом президента РФ Дмитра Медведєва у зв’язку з втратою довіри. Як стало відомо 5 жовтня, після відставки він очолив факультет управління великими містами московського Міжнародного університету – наказ про це був підписаний ще 1 жовтня. При цьому в середу джерело в оточенні колишнього градоначальника повідомило, що в четвер Лужков має намір відправитися у відпустку як мінімум на тиждень.

Лужков сказав, що займеться підготовкою лекцій для студентів факультету і, можливо, вже в наступному семестрі буде читати лекції студентам”, – сказав Красавченко.

Він відзначив також, що заява про чергову відпустку Лужков не подавав, і він (ректор Красавченко) її не підписував.

“Може йтися про академічну відпустку, на який декан має право”, – уточнив керівник вузу.

При цьому Красавченко додав, що в університеті немає твердо встановлених рамок робочих днів, декани присутні стільки, скільки необхідно для ефективного виконання обов’язків. Тому Юрій Лужков буде в університеті в міру необхідності, зазначив він.

“Незважаючи на заяву Юрія Лужкова, що він не буде приймати іспити і ставити студентам оцінки, це все ж таки буде входити в обов’язки декана факультету”, – також додав ректор.

Факультет, який очолив Лужков, було створено за його власною ініціативою ще в 2002 році, практично на екваторі кар’єри столичного градоначальника. Всі ці вісім років він був професором університету.

Нагадаємо також, що Юрій Лужков також має намір створити рух, що боротиметься за демократію в Росії.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.