Юрій Лужков
Лужкову почав працювати

20 жовтня. Москва.Колишній столичний мер Юрій Лужков прочитав першу лекцію студентам Міжнародного університету в Москві (МУМ) у статусі декана факультету управління великими містами. Про це в середу повідомляє РІА Новини.

У ході лекції, тема якої не повідомляється, Лужков розповів присутнім, зокрема, яка “гарна професія декана”. Відомо, що він не став говорити про міське господарство. Виступ Лужкова тривав більше години.

На час лекції в будівлі була посилена охорона, а сторонніх в аудиторію намагалися не пускати.

Раніше повідомлялося, що МУМ можуть оштрафувати, за те, що Лужкову на його прохання призначена занадто маленька зарплата: 1 рубль на місяць. Згідно з Трудовим кодексом РФ співробітник, що працює за трудовим договором, не може отримувати менше 4330 рублів щомісячно. Сума можливого штрафу невідома.

Указ про призначення Лужкова деканом факультету управління великими містами МУМ 1 жовтня підписав його попередник на посаді мера Москви, президент вузу, Гаврило Попов.

Факультет, який очолив Юрій Лужков, був створений за його власною ініціативою в 2002 році. Указ про заснування МУМ в 1991 році підписав Борис Єльцин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.