Юрій Лужков
Лужков здав "знаряддя праці"

Юрій Лужков здав посадовий знак мера Москви, виконаний з срібла з позолотою та напівдорогоцінним камінням. Про це повідомляє джерело в близькому оточенні колишнього мера.

Цей знак Лужков носив на урочистих заходах і інавгураціях. Тепер зберігати його буде в.о. керівника апарату мера і уряду Москви Віктор Коробченко. Відповідно до закону, знак не передається в.о. мера, яким зараз є Володимир Ресін.

Те ж джерело повідомило, що Лужков остаточно виїхав зі свого кабінету на Тверській і тепер може повернутися туди “тільки в якості гостя”. Незважаючи на відставку, що відбулася 28 вересня, Лужков щоранку продовжував приїжджати в будівлю міської адміністрації, щоб збирати особисті речі. “Тільки нагород у мене кілька шаф”, – заявив колишній мер журналістам.

1 жовтня Лужков приїхав на Тверську, 13, близько восьмої ранку, а залишив будівлю після полудня. “Багаторічний соратник” колишнього мера повідомив, що у свій кабінет як офіційна особа Лужков вже не повернеться.

Лужков керував Москвою з 1992 по 2010 рік; президент РФ Дмитро Медведєв відсторонив його від посади мера у зв’язку з втратою довіри. Очікується, що партія “Єдина Росія” представить главі держави список кандидатів на пост градоначальника вже в найближчі дні.

Джерело Lenta

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.