Дмитро Медведєв, Олександр Лукашенко
Лукашенка дістав Медведєв зі своїми блогами

27 жовтня. Білорусь. «Як заборонити вийти на сайт президента Росії, блогера, і прочитати бруд у відношенні його білоруського колеги? Ніхто не заборонить! Він вийде і прочитає. Або ще на якісь сайти і сторінки», – сказав Президент Білорусі Олександр Лукашенко, коментуючи вільне користування інтернетом в його країні, повідомляє агентство Belta.by.

Мова йде про відеозвернення президента Росії Дмитра Медведєва до Олександра Лукашенка, опублікованому близько трьох тижнів тому у відеоблозі Медведєва.

У ньому російський президент виступив з критикою на адресу білоруського лідера, сказавши, що «на адресу Росії і її керівництва йдуть потоки звинувачень і лайки. На цьому побудована вся виборча кампанія Лукашенко. Його турбує дуже багато чого: і наведення порядку в наших економічних відносинах, і спілкування російських засобів масової інформації з білоруською опозицією, і навіть доля деяких наших високопоставлених пенсіонерів та звільнених чиновників».

Замість цього Медведєв порадив Лукашенко зайнятися своїми внутрішніми проблемами, зокрема, численними справами про зникнення людей.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.