Китайська студентка
Секс для деяких китаянок - це вигідний бізнес

Найдорожчі – дівчата з театральної академії, оскільки вони красиві, оповідає Los Angeles Times.

“Регулярний доступ до їхнього тіла обійдеться чоловікові не менш ніж в 25 тисяч доларів на рік, не кажучи вже про подарунки, на які вони будуть розраховувати”, – повідомляє журналістка Меган К. Стек.

Якщо кавалер трохи обмежений у ресурсах, нехай шукає дівчат в інституті туризму або бізнес-школі: тоді буде потрібно всього лиш тисяч п’ять на рік. Ці ціни зазначає у своїй рекламі “студент Дін” – старшокурсник Шанхайського університету.

Дін організовує довгострокові відносини на комерційній основі між заможними чоловіками і студентками, що мріють про красиве життя. За власні труди Дін бере 10% комісійних. “Він запевняє, що допомагає і чоловікам, які не хочуть зв’язуватися з вуличними повіями, і своїм подругам по університету”, – говориться в статті. За словами Діна, більшість дівчат живе далеко не в бідності, але заздрить однокурсницям, у яких є сумочки від Louis Vuitton або Gucci.

“Дін наживається на хвилі проституції, яка, за словами вчених і самих дівчат, в останні роки поширилася по університетах і в середовищі молодих фахівців. У цьому семестрі як мінімум два університети ввели правила, що забороняють студенткам працювати в ескорт-агентствах або перебувати на утриманні у чоловіків”, – пише газета. Це відбувається на тлі розпаду традиційних сімейних структур і приголомшуючого класового розшарування. Офіційно проституція в Китаї поза законом, але на практиці часто ставлення до неї терпиме.

Японські студентки-проституткиЗазвичай жінки намагаються не перетворювати проституцію в своє основне заняття: для них це лише спосіб шикарніше одягтися, знайти більш престижну роботу, розширити свої перспективи. “Але, якщо це і так, деякі жінки готові в такому зізнатися. І, можливо, секс не завжди легко відокремити від любові”, – пише автор.

27-річна Сяо І запевняє, що її та інших утриманок суспільство не розуміє. Вона повідала, що кілька років тому стала коханкою свого начальника в рекламному агентстві. Він дає їй гроші, допомагає її родичам у бізнесі. Сяо І каже, що закохалася в нього та іноді навіть платить за нього в ресторані. Вона каже, що не збирається виходити заміж, тому що більше не вірить, що чоловіки здатні на моногамію. Сяо І помітила, що раніше в Китаї люди суворо засуджували повій. “Тепер все змінилося. Сміються над бідними, а над повіями не сміються”, – зауважила вона.

Джерело: Los Angeles Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.