Лондон обслуговуватиме 27 машин пожежників

23 жовтня. Лондон. Тисячі лондонських пожежних оголосили страйк, одночасно припинивши роботу о 10 ранку за місцевим часом. Про це в суботу, 23 жовтня, повідомляє Associated Press.

Як заявив керівник профспілки пожежних Метт Рек (Matt Wrack) газеті The Guardian, причиною страйку стала загроза масового звільнення 5 600 працівників пожежних бригад Лондона, розпочате 11 серпня. “Якщо нам скажуть, що скорочень не буде, ми припинимо страйкувати в той же момент”, – заявив він.

У головному управлінні пожежними бригадами Лондона повідомили, що на час страйку місто будуть обслуговувати 27 машин, на яких працюють “контрактники”, що не входять в основний штат пожежних. Представник управління Лондона з пожежної безпеки і ліквідації НС Рон Добсон вже закликав жителів проявити граничну обережність при поводженні з вогнем під час страйку.

Конфлікт між профспілкою і містом виник, коли пожежникам запропонували переглянути графік змін: згідно з новим контрактом нічне чергування ставало на годину довше (13 годин), а денне на годину коротше (11 годин).

Згідно з британськими законами, якщо профспілка і роботодавець не можуть прийти до згоди про умови роботи протягом 90 днів, наймач має право звільнити незадоволених працівників і взяти їх назад на роботу, запропонувавши односторонній контракт, за яким не обов’язково враховувати вимоги співробітника.

Наступна акція протесту пожежних намічена на 1 листопада.

Джерело Лента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.