пінгвіни
Лондонським лисицям смакують пінгвіни

16 жовтня. Лондон. Перевірка лондонського зоопарку в Рідженсі-парк встановила, що тільки за останній рік бродячі лисиці, які розплодилися у британській столиці, з’їли 11 південноафриканських пінгвінів.

Крім них жертвами лисиць стали кілька кенгуру, азіатських курчат і дитинчат тапірів.

Крім цих тварин від нападів лисиць постраждали також фламінго. Інспекція Вестмінстерської ради місцевого самоврядування з’ясувала також, що адміністрація зоопарку нехтувала створенням надійних огорож для вольєрів тварин, через що деякі з них збігали до сусіднього Рідженсі-парк.

Наприклад, це сталося з декількома зміями. Недостатніми заходами безпеки у зоопарку користуються лисиці, які розплодилися у британській столиці. Вони підкопують огорожу і проникають у вольєри з птахами.

Найбільш масштабний напад рудих хижаків відбувся навесні 2009 року, коли лисиці вбили відразу трьох пінгвінів у зоопарку. Однак навіть після цього випадку дирекція зоопарку не вжила ніяких заходів.

За даними екологів, у Лондоні живе до 20-30 тисяч лисиць. Від них страждають не тільки мешканці зоопарку, а й люди. У цьому році лисиця сильно покусала двох маленьких дітей, пробравшись у приватний будинок. Тим не менше, влада Лондона вважають цих звірів “природною складовою міської фауни” і відмовляються відстрілювати їх.

Нагадаємо, що на відміну від лондонського зоопарку, в київському пінгвіни вмирають самі.

Джерело АР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.