Гриценко: Лавринович бреше

Представляючи у парламенті законопроект №7208 про Кабінет Міністрів України, Міністр юстиції Олександр Лавринович обманув країну та закликав Раду діяти всупереч закону.

Таку думку висловив голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, повідомляє прес-служба нардепа.

За словами народного депутата, Лавринович запевняє, що законопроект №7208 приводить законодавство у відповідність до рішення Конституційного Суду про скасування політреформи 2004 року, проте це суцільна неправда.

«До цього законопроекту внесено десятки інших положень, які не випливають з рішення КС. І зміст цих положень – концентрація влади в руках президента, позбавлення парламентського контролю за діяльністю силових структур, бюджетним процесом тощо», – переконаний Гриценко.

Він також звернув увагу парламенту на те, що міністр юстиції закликає ВР голосувати за законопроект одразу в цілому.

«Я особисто маю десятки поправок до цього проекту Закону і маю законне право їх внести. Тому прошу дати мені реалізувати це право. А міністр юстиції повинен знати, що заклики до порушення закону – прямий шлях до відставки у нормальній європейській країні», – заявив Анатолій Гриценко у сесійній залі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.