Range Rover Evoque
Range Rover Evoque

Компанія Land Rover має намір запустити у серійне виробництво п’ятидверну версію кросовера Range Rover Evoque, повідомив на Паризькому автосалоні генеральний директор компанії Філ Пофем.

Прем’єра п’ятидверного Evoque відбудеться до кінця нинішнього року, проте коли саме, не уточнюється. За неофіційними даними, це відбудеться в листопаді на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Крім того, не називається і дата початку випуску і продажу машини. Відомо тільки, що трьохдверний варіант, прем’єра якого відбулася на Паризькому автосалоні, з’явиться в дилерів влітку 2011 року.

Як повідомлялося раніше, кросовер Evoque, побудований на модернізованій платформі Land Rover Freelander, буде випускатися як у версії з повним приводом, так і в передньопривідній модифікації. Новинка отримає три варіанти двигунів – два турбодизеля об’ємом 2,2 літра і потужністю 150 і 190 к.с., а також дволітровий турбомотор потужністю 240 к.с. У парі з ними буде працювати або шестиступінчаста «механіка», або шестиступінчастий «автомат».

Джерело Автостат