Леді Гага
Леді Гага полюбила росіянина?

Серце скандальної співачки підкорив 30-річний житель півдня Росії.

Lady GaGa (справжнє ім’я – Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотті) не раз зізнавалася, що Росія її вабить і чарує. Мовляв, російські чоловіки досить апетитні і привабливі. Нещодавно екстравагантна дівчина познайомилася з не менш екстравагантним співаком Ромою Кенга і остаточно зрозуміла, що не помилялася у своїх припущеннях.

Рома Кенга давно хотів познайомитися з Lady GaGa, але не було приводу. А кілька місяців тому він задумав випустити благодійний альбом «Дивись в очі: ROMA KENGA представляє», в який захотів включити не тільки свої хіти і наших співвітчизників, але й пісні зарубіжних виконавців.

Представники співака довго вели переговори з «Black eyed peas», Sophie Ellis Bextor і Stromae і, в підсумку, ті погодилися на участь у проекті. Але найбажанішим діамантом колекції Роми була Lady Gaga.

“Переговори з нею тривали не один день і навіть не один тиждень”, – розповідає Кенга.

“Перш ніж дати відповідь, їй і її команді було важливо зрозуміти кожну дрібницю: що за збірку, ідею проекту, якому фонду будуть перераховані гроші, чим займається фонд, список артистів та інше. І з кожним листом я з завидним терпінням все докладніше описував ідею того, що відбувається. І в кінцевому підсумку я почув заповітне «why not?», отримавши, що хотів: пісню «Alejandro» в мою збірку”.

Рома вважає, що це великий крок в перед на зустріч до особистого знайомства зі співачкою.

“Я так зрозумів, що і вона не проти зі мною зустрітися. Її підкупила моя ідея з доброчинністю. І, впевнений, що її серце сколихнулося”, – мрійливо заявляє Кенга.

Джерело see.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.