Александр Кваснєвський
Александр Кваснєвський: ЄС - це не штучне утворення

Україна залишається на шляху європейської інтеграції, і YES буде всіляко підтримувати цей процес і в подальшому. Про це у вступному слові до першої пленарної сесії 7-го Ялтинського форуму сказав голова Правління YES, президент Польщі (1995-2005 рр) Александр Кваснєвський, інформує прес-служба YES.

«Ми робимо невеликі кроки, але кроки у правильному напрямку. Ми інтегруємо Україну в Європейський союз. Мета – не змінилася – нам потрібно думати, які пропозиції робити, як наблизити Україну до Європейського союзу».

Александр Кваснєвський відмітив, що він не поділяє думки, згідно якої Україна відмовилась від європейських перспектив. «Я абсолютно не сприймаю ідею, що Україна більше не цікавиться європейською інтеграцією. Я багато разів чув виступи президента Януковича і певен: Україна залишається на цьому шляху. І ми будемо всіляко підтримувати це бажання України».

В той же час, президент Кваснєвський не згодний і з думкою про те, що Європейський союз – штучне утворення, в якого зараз багато проблем, і він не може запропонувати світові «нічого цікавого»: «Євросоюз – це не тільки стабільне політичне середовище. ЄС – наша надія, може бути нашою надією», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.