Кустуріца
Кустуріца знову створить шедевр

19 жовтня. Росія. Емір Кустуріца розглядає можливість зйомок фільму в Росії, інформує Кіноньюз.

За словами режисера, у нього є “дуже хороший сценарій”, на основі якого він вже в найближчому майбутньому планує зняти фільм. І є ймовірність, що робота над картиною буде вестися в Росії. Мова у фільмі піде про молодого режисера, котрий знайшов людину, готову фінансувати його проект. Проте з часом з’ясовується, що фінансова підтримка буде надана тільки після того, як кінематографіст вб’є дружину спонсора.

За словами Кустуріци, його герой згадує Достоєвського і починає відчувати себе Раскольниковим. Однак він у результаті нікого не вбиває. “Наприкінці революціонеркою виявляється не хто інша, як Соня”, – повідомив Кустуріца.

Останнім на сьогоднішні повнометражним художнім фільмом, знятим Кустуріцею, є стрічка “Заповіт” 2007 року. Нагадаємо, що режисер був включений до складу міжнародного журі турецького кінофестивалю “Золотий апельсин”, що проходив в  першій половині жовтня. Кустуріца зіткнувся із звинуваченнями в підтримці сербського геноциду мусульман у Боснії і вирішив покинути фестивальне журі на другий день проведення заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.