марихуана, трава
Травичка зробить з вас психа

Куріння марихуани може бути не таким вже й нешкідливим, як хотілося б деяким любителям веселого відпочинку. Нові дослідження показали, що вживання конопель підвищує ризик розвитку психічних захворювань.

Курці марихуани в два рази частіше страждають від розладів психіки, вважають вчені з Голландії – країни, де цей наркотик можна вживати безкарно.

«Кількість людей з проблемами з психічним здоров’ям у два рази вища серед любителів травички, ніж серед тих, хто не курить марихуану», – заявили вони.

Дослідження проводилося протягом двох років, і в ньому взяли участь 18 500 осіб. У результаті виявилося, що 20% чоловіків, які курили траву, скаржилися на проблеми з головою.

Для порівняння, серед чоловіків, які не курили марихуану, психічні проблеми були лише у 10%. Те саме стосувалося й жінок: 28% курців скаржилися на розлади психіки, у порівнянні з 14% жінок, що ніколи не палили травичку.

Серед основних проблем, які переслідували курців, були тривожність, меланхолія, смуток і нетерплячість. При цьому фізичний стан учасників дослідження мало чим відрізнявся. Серед іншого, дослідники з’ясували, що 4% всіх опитаних курили марихуану мінімум раз на місяць.

Марихуана як і раніше є технічно нелегальним наркотиком, проте в 1976 році уряд Нідерландів дозволив споживати і зберігати до 5 грамів трави.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.