Кучма дав би Януковичу право розпускати Раду

8 жовтня. Харків. Леонід Кучма вважає позитивним факт повернення до Конституції 1996 року, якщо це допоможе президентові й урядові проводити реформи. Про це він заявив у Харкові під час зустрічі зі студентами ХАІ.

У той же час Кучма залишається прихильником розширення права глави держави на розпуск парламенту.

“Якщо президент вважає, що він себе буде почувати більш упевнено, якщо дійсно те, що він задекларував, і є кроки в цьому напрямку – від політики популізму, як було в часи Юлії Володимирівни, уряд, президент разом з парламентом приступлять до непопулярних абсолютно реформ, без яких рух уперед неможливий, я буду тільки аплодувати, і вважати, що реформа  допомогла”, – сказав він.

За словами Кучми, “ідеальних Конституцій у світі немає”, і гарною він буде вважати будь-яку Конституцію, що виконується. Однак, екс-президент згоден із тим, що зараз, “у перехідний період”, потрібна більш сильна влада.

Кучма висловив переконання, що “обов’язково буде внесено і доповнення в Конституцію 1996 року про право розпуску президентом парламенту, якщо не буде більшості, тому що не завжди буде президент від однієї партії й у парламенті більшість від цієї партії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.