верховна рада криму
Кримським політикам погрожують

12 жовтня. Крим. З Автономної республіки Крим продовжують надходити відомості про фізичне витіснення з виборчого процесу всіх конкурентів партії влади. Особливо гострою ситуація є в містах і селищах, де зосереджені турбізнес та елітна нерухомість.

Чинний мер курортного селища Гурзуф Віктор Гамаль не буде балотуватися на майбутніх виборах.

У понеділок Віктор Гамаль і ще близько двох десятків депутатів, які працювали під його керівництвом, відмовилися від передвиборної гонки і зняли свої кандидатури. За інформацією джерел Фокуса, масова відмова сталася через погрози фізичної розправи над мером і депутатами.

27 вересня мер курортного селища Гамаль подав документи на реєстрацію в Територіальну виборчу комісію. Ніяких претензій до його документів пред’явлено не було. Однак, гурзуфський «актив» Партії регіонів через Ялтинський суд домігся скасування реєстрації Гамаля і депутатів Гурзуфської селищної ради.

Після того, як Гамалю вдалося відновити своє право на участь у передвиборній кампанії, 8-го жовтня прокуратура АР Крим порушила кримінальну справу стосовно гурзуфського селищного голови за звинуваченням у незаконному виділенні землі.

Як повідомляють джерела Фокуса, на діючого мера чинився тиск силовими структурами АР Криму. «Гамалю в обмін на його участь у виборах запропонували відписати частину набережної селища на певних високопосадовців», – розповідають співрозмовники, знайомі з ситуацією в селищі.

«На вулицю на три будинки припадає сім кандидатів, при тому п’ятеро – з Партії регіонів. І тільки двоє з них місцеві. Люди з інших регіонів заполонили селище, – розповідає мешканка селища Марія Александрова. – Вони провокують людей, зривають збори ».

Офіційним кандидатом партії влади на виборах Гурзуфського селищного голови називають гурзуфського підприємця Андрія Сандула. Місцеві згадують, що на президентських виборах 2004 року цей чоловік був одним з активістів гурзуфського штабу Юлії Тимошенко. Як, до речі, і багато його соратників, які сьогодні займають керівні пости в гурзуфському відділенні ПР і балотуються в депутати за підтримки цієї партії.

Джерело Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.