салат, петрушка
Кремль перевірить свою салатницю

Управління справами президента Росії обіцяє перевірити весь ланцюжок приготування салатів у Кремлі, після того як тверський губернатор Дмитро Зеленін розповів у своєму мікроблозі, що виявив дощового черв’яка в своїй тарілці на дипломатичному прийомі з нагоди візиту в Росію президента ФРН Крістіана Вульфа.

«Незважаючи на всю абсурдність ситуації, нами буде проведена службова перевірка, перевіримо весь технологічний ланцюжок приготування салатів», – повдіомив прес-секретар Управління справами президента Росії Віктор Хреков.

Як повідомлялося про конфлікт, що розгорівся в Кремлі, після того як голова Тверської області Дмитро Зеленін у своєму мікроблозі Twitter у вівторок опублікував запис з прийому, де повідомив, що «разом з яловичиною подають салат з живими дощовими хробаками».

Для переконливості губернатор виклав в мікроблозі фотографію черв’яка на тарілці з недоїденим салатом, але через кілька годин запис видалив.

На наступний день помічник президента Сергій Приходько запропонував звільнити Зеленіна за «слабоумство».

Хреков не став коментувати сам факт появи такого запису на блозі високопоставленого чиновника і сумнівається, що салат міг бути неякісним.

«Прийоми в Кремлі проходять часто. Контроль за якістю страв, що подаються не лише на прийомах, але і в їдальнях, які обслуговує Управління справами, відпрацьований до дрібниць. Я особисто сумніваюся, що ця система могла дати збій», – сказав Хреков.

Щоденне харчування, фуршети і прийоми адміністрації президента і уряду коштують майже 170 млн рублів в рік.

Джерело Газета.Ру

Comments

  1. Червяки не в Кремле, а в башке Зеленина! Он из неё перебрался в тарелку Зеленина! Зеленин сфотографировал своего червяка и стал его рекламировать! Какой “хороший” Зеленин со своими дрессированными червями! Вот в чём фишка Зеленина! У Зеленина в башке не мозги, а черви полосатые не салатные, а мозговые зеленинские! Выведенные по программе медернизации Зеленинских мозгов! Вместо того, чтобы заниматься модернизацией Тверской области, Зеленин стал заниматься модернизацией своих мозгов и завёл там червей для саморекламы! Мол, смотрите все, какой Зеленин “умный”, а для подтверждения своего идиотизма он представил на суд общественности своего мозгового червя! С уважением Захаров Иван Москва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.