Додай мене у Facebook!

13 жовтня. США. Антивірусна компанія AVG провела дослідження і з’ясувала, що інтернеті є фотографії 93 % американських дітей у віці до двох років. Всього в світі  так чи інакше присутні у світовій павутині 81%  малюків до двох років.

У ході дослідження AVG опитала 2 200 сім’ї з дітьми з десяти країн світу – США, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Канади, Австралії, Нової Зеландії і Японії. З’ясувалося, що в США зображення 93% дітей до двох років є в Інтернеті, в Західній Європі таких 73%.

Більш того, кожна четверта дитина в світі з’являється в світовій павутині ще до свого народження – батьки викладають в мережу ультразвукові зображення з утроби матері. Так робить третина американських батьків, 37% – канадських, 15% – європейських сімей і 14%- японських.

Деякі новонароджені відразу отримують електронну пошту, наприклад, у 12% іспанських і 7 % французьких немовлят є e-mail. У середньому в 5% новонароджених у світі є власний профіль на Facebook.

Автори дослідження зацікавилися, що штовхає батьків викладати зображення своїх дітей в інтернет. З’ясувалося, що для 70% людей – це простий спосіб показати фотографії близьким і родичам. 18% американок, правда, зізналися, що виклали в мережу фотографії дітей тому, що так роблять друзі.

Лише 3,5% батьків хвилюються про наслідки такого кроку. Виконавчий директор AVG Джейар Смітт закликав батьків добре подумати, перш ніж робити загальнодоступною приватну інформацію про їхніх діток, яка потім буде їх “переслідувати все життя”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.