геї, гомосексуалісти
У США в п'ять разів більше гомосексуалістів ніж у Британії

Згідно з останніми даними, на території США проживає в п’ять разів більше людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією або бісексуалів, ніж у Великобританії, чиї громадяни пишаються широтою поглядів.

Геями, лесбіянками і бісексуалами називають себе 8% американських чоловіків і 7% американських жінок. Набагато більше громадян США, включаючи 15% чоловіків у віці 50 років і старше, зізналися, що мали сексуальний досвід з представником своєї статі.

Що стосується жителів Туманного Альбіону, лише 1,5% з них належать до сексуальних меншин. Втім, зачеплені за живе британці вважають, що результати дослідження не можна вважати достовірними, адже опитування проводилося по телефону або вдома, і не всі респонденти охоче визнавали себе геями чи лесбіянками.

Втім, навіть у країнах, де громадяни не соромляться визнавати, що їм подобаються люди тої ж статі, все йде далеко не так райдужно. Проблема стигматизації представників сексуальних меншин стала особливо гострою після недавнього суїциду 18-річного студента, який наклав на себе руки у відповідь на жорстоку витівку своїх однокурсників, які зняли і виклали в інтернет відеоролик, в якому юнак займався сексом з іншим чоловіком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.