королеві Єлизавета II
Єлизавета II позбавила слуг Різдва

14 жовтня. Лондон. Королева Єлизавета II відмінила щорічну різдвяну вечірку для співробітників Букінгемського палацу.

Таким чином королева вирішила підтримати плани британського уряду щодо скорочення державних витрат.

Щорічна різдвяна вечірка, яка проходить кожен грудень в Букінгемському палаці, організовується для 600 осіб, які займаються обслуговуванням королівської сім’ї. Витрати на організацію вечірки оцінюються в $80 тисяч.

“З огляду на поточну економічну ситуацію, доречно проявити стриманість. Королева знає, що зараз настали непрості часи для економіки нашої країни”, – заявив представник королеви.

Співробітники палацу були розчаровані рішенням королеви. За словами одного з них, на різдвяній вечірці королева та інші члени королівської сім’ї танцюють і розмовляють зі слугами, а шампанське ллється рікою.

Раніше повідомлялося, що останнім часом королівська сім’я зіткнулася з фінансовими труднощами. 22 червня канцлер Казначейства Великобританії Джордж Осборн заявив, що обсяг так званого цивільного листа – частини бюджету країни, що знаходиться в розпорядженні королівського двору, – буде заморожений на рівні, що зберігається останні 20 років – 7,9 мільйонів фунтів стерлінгів (10,5 мільйонів євро ). Однак королеві не вистачає цих грошей, і вона навіть намагалася отримати допомогу для незаможних. Незважаючи на це, літній відпочинок монархів обійшовся бюджету Великобританії в кілька сотень тисяч фунтів стерлінгів.

Джерело AFP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.