Канада
Канадійські інтернетчики вдарилися в політику

23 жовтня. Канада. Перша у своєму роді партія інтернет-користувачів – The Online Party of Canada – створена в “Країні Кленового листка”.

Як оголосили її засновники, вони мають намір керуватися будь-якими принципами, які схвалять члени партії в ході інтернет-голосування.

“Канадійці в цілому не дотримуються ні правих, ні лівих поглядів, – зазначив засновник партії Майкл Нікула. – З деяких питань вони займають позиції на правому краю політичного спектру, а за іншими – дотримуються лівих поглядів”.

За його словами, зараз у партії налічується 700 членів. Серія інтернет-голосувань показала, що ці люди висловлюються за припинення участі канадських військовослужбовців в операціях в Афганістані, за безкоштовний громадський транспорт і середню освіту і за відсторонення профспілок від участі в діяльності урядових установ.

Згодом члени партії проведуть загальнопартійну конференцію в режимі он-лайн і виберуть лідера. На питання про те, наскільки захищеним може бути таке голосування, Нікула запевнив, що “інтернет-сайт партії досить надійний і безпека на ній аналогічна тій, що застосовується на сайтах банків”.

Як зазначив в інтерв’ю “Постмедіа ньюс” відомий канадський політолог Престон Меннінг, шанси на успіх “Он-лайн партії” невисокі, оскільки при її структурі вкрай складно домогтися компромісів з гострих питань.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.