Депутат пропонує прирівняти комунізм до порнографії

Прирівняти комунізм до порнографії – з такою пропозицією виступили представники Української народної партії. 

 «Доповнити новий законопроект «Про захист суспільної моралі» нормою про заборону пропаганди аморальної комуністичної ідеології» пропонує народний депутат України, співавтор законопроекту «Про заборону комуністичної ідеології та ліквідацію символів тоталітарного та комуністичного режимів», заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК, коментуючи зареєстровану у Верховній Раді нову редакцію Закону «Про захист суспільної моралі», котра забороняє пропаганду національної та релігійної ворожнечі, фашизму, війни, порнографії, обмежує обіг продукції, що містить пропаганду еротики, алкоголю, насильства. 

«Демократична Європа раз і назавжди визнала комунізм антилюдським режимом – аналогом нацизму та фашизму, ухваливши в ПАРЄ резолюцію «Про вживання заходів з метою викриття комуністичних тоталітарних систем та про необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів», – зазначає ДЖОДЖИК. 

Тож, він впевнений, що «аналогічна практика має застосовуватися і в Україні, як у державі-представниці Ради Європи. Тим більше, що саме Україна найбільше постраждала від російського комунізму та німецького нацизму».

На переконання депутата, «реалізувати це можна, включивши у законопроект, котрий передбачає заборону пропаганди фашизму, норму про заборону комунізму, під гаслами якого було знищено десятки мільйонів етнічних українців».

«Тому, УНП підтримає законопроект «Про захист суспільної моралі», якщо у ньому буде відображено дух резолюції ПАРЄ та захищено українське суспільства від комуністичної пропаганди, що завдає психіці людей не меншу шкоду, ніж пропаганда фашизму, насильства чи порнографії», – підсумував Ярослав ДЖОЖИК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.