Rammstein
Rammstein про свою популярність серед комуністів, вочевидь, нічого не знає

Неймовірно, але факт – ніжнегородське регіональне відділення КПРФ домоглося права йти на вибори в Ніжегородську міську думу, 10 жовтня, під музику групи Rammstein. Суд Ніжегородського району обласної столиці 4 жовтня відхилив позов до комуністів про неправомірність використання цієї музики в агітаційному відеокліпі.

КПРФ уклала контракт на вихід тричі на день з 27 вересня по 8 жовтня 17-секундного ролика за 30.000 рублів за кожний день трансляції. Музика тут лише фон, її вибрав виробник ролика – телекомпанія” Волга “, – повідомив їхній представник.

Російське авторське товариство (РАВ) стверджує, що позови до КПРФ подаватися не повинні. Навіть якщо порушення було, претензії повинні пред’являти правовласники – музиканти Rammstein, говорить директор Волго-Вятського філії РАТ Максим Корольов. Зв’язатися ж з Rammstein журналістам не вдалося.

До суду зверталася партія “Правое дело”. Комуністи використовували уривок пісні Mein Herz brennt з альбому Mutter, наполягає юрист “Правого дела” Валерій Кузьмін. Відзначимо, цей ролик також виставлено на сайті Нижегородського регіонального відділення КПРФ.

“А ви впевнені, що Rammstein – це автори виконуваної ними музики? Може бути, вони запозичили мелодію ще у когось?”, – спритно парирував керівник Нижегородського регіонального відділення КПРФ Микола Рябов.

Джерело Укрхомнет

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.