DHL
DHL використовуватиме автостоп

22 жовтня. Німецька компанія DHL, яка є світовим лідером в області експрес-доставки, почне тестування нової системи доставки посилок. Тепер посилки будуть доставляти не професійні кур’єри, а люди, яким потрібно у справах в ту чи іншу частину міста і які можуть по дорозі занести посилку за вказаною адресою.

Німецька компанія розробила нову систему, яка допоможе набагато рідше використовувати автомобілі, на яких їздять кур’єри DHL. Це дозволить не тільки скоротити час очікування посилки (часто кур’єрські машини застряють в пробках), але і знизити кількість викидів вуглекислого газу в атмосферу.

Всі охочі взяти участь у випробуванні нової системи зможуть знайти інформацію про посилки, які потрібно доставити, на сайті DHL. Ґрунтуючись на тому, куди їм потрібно їхати, вони можуть по дорозі захопити у відділенні DHL посилку й доставити її за вказаною адресою.

У компанії обіцяють стежити за тим, щоб кур’єри-любителі не розкривали посилки і доставляли їх за потрібною адресою. Випробування системи почнуться через кілька місяців.

Джерело Reuters

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.