Юрій Кравченко
Подольського мали облити бензином

22 жовтня. Генералу Олексію Пукачу дали команду залякати помічника нардепа Сергія Головатого Олексія Подольського, якого викрали в червні 2000 року. Водночас Пукач і тодішній глава МВС Юрій Кравченко могли бути причетні не до одного викрадення людей.

Про це в інтерв’ю УП розповів колишній адвокат Олексія Пукача Олег Мусієнко.

“Розібратися, залякати. Була команда: “роздягти, облити бензином…” Як вони казали – грубо, але з пісні слів не викинеш: “Налякати так, щоб він всрався“, – розповідає Мусієнко, – Пукач доповів Кравченку, що так і було, але насправді він каже, що пожалів Подольського, його не обливали бензином, жорстоко не били, але переконавшись, що він заляканий, випустили у лісі, а самі поїхали”.

Водночас викрадень могло бути кілька.

“Мова іде про два епізоди, хоча я припускаю, що були й інші. Бо була така специфіка цієї служби в часи президента Кучми… Але я не думаю, що могло бути багато епізодів, адже Пукач невільно, під тиском Фере (керівник апарату МВС) і Кравченка перейшов на службу в Міністерство”, – відзначив Олег Мусієнко.

“Він туди не хотів іти. Він був начальником розвідки УМВС в місті Києві, і хотів там і залишатися. У нього були добрі стосунки з усіма. Як характеризують на очних ставках його сослуживці, це перший порядний генерал, який намагався навести порядок в системі розвідки МВС”, – додав адвокат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.