kolesnikov
Колесніков у Львові

28 жовтня. Львів. Сьогодні рух транспорту у Львові буде обмежений у зв’язку з приїздом до Львова віце-прем’єр-міністра України Бориса Колеснікова та віце-прем’єр-мініcтра, міністра економіки Польщі Вальдемара Павляка.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, водіїв просять оминати центральну частину міста.

Вже з 18:00, після від’їзду урядових делегацій, рух транспорту буде відновлено.

Нагадаємо, сьогодні у Львові проходить двостороння зустріч з питань облаштування українсько-польського державного кордону для проведення ЄВРО-2012.

Відкриваючи нараду з віце-прем’єр-міністром, міністром економіки Польщі Вальдемаром Павляком Борис Колесніков зазначив, що Євро-2012 – це також і великий виклик для обох країн.

“З 1945 до 1990 року світ йшов іншою дорогою, зараз ми повинні його наздогнати”, – сказав Колесніков.

«Чемпіонат Євро-2012 – це можливість наших країн продемонструвати світу прогрес, якого досягнули наші країни після тоталітарних режимів»,– заявив 28 жовтня під час робочого візиту на Львівщину віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков.

Водночас Вальдемар Павляк зазначив, що для Польщі дуже важливо, аби була можливість використовувати усі інфраструктурні проекти, які реалізуються до Євро-2012.

“У нашій делегації присутній міністр транспорту та інфраструктури Польщі. Ми зацікавлені в обговоренні розвитку інфраструктури. Також для нас важливі питання співпраці в енергетичній галузі. Про ці питання ми вже згадували під час останнього візиту прем’єр-міністра України Миколи Азарова в Польщу. Ми зацікавлені широко обговорювати теми, які стосуються польсько-українських відноси”, – зазначив Вальдемар Павляк.

За матеріалами Zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.