ООН
Клопи добралися до штаб-квартири ООН

27 жовтня. США. Постільні клопи, які здолали в останні місяці найбільше місто США – Нью-Йорк, добралися і до приміщень штаб-квартири ООН, повідомив в середу офіційний представник організації Мартін Несіркі.

За останній рік проблема клопів у найбільш населеному мегаполісі США різко загострилася – їх почали знаходити не тільки в житлових будинках і готелях, а й у престижних магазинах, дорогих ресторанах і кінотеатрах на Манхеттені.

“Спеціально навчені собаки виявили клопів в стільцях кімнати для нарад підрозділу з капітального ремонту будівлі ООН. Ці стільці негайно перенесли в приміщення, де співробітники ООН не працюють, і провели знезараження димом”, – сказав на брифінгу в середу офіційний представник генсека ООН.

За його словами, в інших приміщеннях штаб-квартири ООН і інших будівлях у Нью-Йорку, де розквартировані співробітники організації на час капітального ремонту, клопів не виявлено. Несіркі запевнив журналістів, що санітарні служби продовжать стежити за тим, щоб паразити не пробралися до Світової організацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.