судно
"Балтійський-106" матиме м'ятину на згадку про китайське судно

24 жовтня. Китай. У районі порту Шанхая китайське судно “Пу Ван Хай” при маневруванні протаранило російський теплохід “Балтійський-106”, що стояв на якорі. Російське судно отримало значні пошкодження: величезну вм’ятину в носовій частині.

При інциденті “Балтійський-106” зірвало з якоря. На щастя, ніхто з екіпажу не постраждав, забруднення моря немає. Зіткнення сталося в суботу, повідомив російський Державний рятувально-координаційний центр.

Теплохід “Балтійський-106” довжиною 95 метрів і водотоннажністю 1926 тонн належить Амурському пароплавству. Транспорт повинен був вийти з Шанхаю в порт Чеджу Республіки Корея, і в очікуванні поліпшення погоди стояв біля Шанхаю на якорі.

Зіткнення сталося “через невдале маневрування китайського судна “Пу Ван Гань”, яке своєю носовою частиною навалилося на теплохід “Балтійський-106”, йдеться в повідомленні рятувально-координаційного центру. У російського теплохода “бак судна вм’яті до самого брашпиля (пристрій для підйому якоря) в надводної частини”.

Ходові якості “Балтійського-106” не порушені, судно знову стало на якір у безпечному місці. Вирішується питання про повернення теплохода на ремонт у порт Шанхаю.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.