СНІД
Китайці придумали гель від СНІДу

Китайські вчені стверджують, що їм вдалося створити засіб, який захистить жінок від СНІДу. Спеціальний гель містить речовину, що значно знижує ризик зараження ВІЛ-інфекцією.

Проблема СНІДу все більше і більше тривожить китайських вчених, які давно працюють над розробкою надійного та ефективного засобу профілактики захворювання. Нещодавно команда дослідників з Університету Гонконгу оголосила про створення гелю, який блокує проникнення вірусу в клітини організму людини. Гель вже пройшов випробування на тваринах і на невеликій групі людей. Тепер вчені мають намір зробити на основі гелю засіб для введення в піхві або пряму кишку для запобігання зараження під час сексу.

«Ми використовуємо гель як бактерицид для захисту жінок від інфекції. Жінки знаходяться в невигідному положенні під час статевого акту, тому ми намагаємося створити засіб, який допоможе їм контролювати своє життя», – розповідають автори дослідження.

Новий гель пройде випробування і на тисячі жінок-волонтерів. Якщо ліки виявляться безпечним і ефективним, учені збираються звернутися до уряду за підтримкою.

За статистикою, з 740 000 хворих на СНІД китайців, 59% заразилися від статевого партнера: 44,3% – від партнера протилежної статі, 14,7% – в результаті гомосексуального зв’язку. 30,5% заражених – жінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.