Чжан Інь
Чжан Інь - найбагатша жінка в світі

Згідно з рейтингом, підготовленим китайським виданням Hurun Report, 11 з 20 найбагатших жінок світу живуть в Китаї. Найбагатшою жінкою світу була визнана китаянка Чжан Інь. У список потрапили жінки, які самі заробили свої статки.

Найбагатшою жінкою світу стала китаянка Чжан Інь – голова компанії Nine Dragons Paper Industries, яка займається виробництвом і переробкою паперу. Її статок оцінюється в 5,6 мільярдів доларів. Друге і третє місце також посіли представниці Китаю.

На четвертому місці розташувалася іспанка Розалія Міра, якій належить роздрібна мережа Zara. Її стан оцінюється в 3,5 мільярда доларів. Всього в рейтингу виявилося 11 китаянок, по 3 мешканки США і Великобританії і по одній представниці Росії, Іспанії та Італії.

– “Ні в одній країні немає стільки успішних жінок. Тепер Китай на голову вище будь-якої іншої країни”, – заявив автор рейтингу та видавець журналу Hurun Report Руперт Хугеверф. На думку Хугеверфа, успіх китайських жінок може бути пояснений тим, що в більшості китайських родин лише одна дитина, вихованням якої часто зайняті не батьки, а бабусі й дідусі.

Джерело: AFP (Франція)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.