Німецькі авто, машина, значок
Німецький автопром бере курс на Китай

24 жовтня. За прогнозом Центру вивчення автомобільного ринку (CAR) Університету Дуйсбург-Ессена, в 2010 році німецькі автовиробники продадуть у Китаї 2,1 мільйона нових легкових автомобілів. Це вперше перевищить кількість нових німецьких автомашин, що продаються в Німеччині.

Згідно з очікуваннями аналітиків, продажі нових автомашин вітчизняного виробництва в Німеччині в 2010 році не перевищать 2 мільйонів одиниць. Отже, в цьому році німецький автопром вперше за багато років реалізує в одній із зарубіжних країн більше нових автомашин, ніж у себе на батьківщині.

Нагадаємо, в 2009 році сукупні продажі нових німецьких автомобілів у Китаї склали 1,6 мільйона одиниць, а в самій Німеччині їх було продано близько 2,5 мільйонів штук.

Щоправда, із 2,1 мільйона нових автомобілів, які будуть продані цього року в Піднебесній, близько 1,7 мільйонів будуть зібрані в самому Китаї, а лише 400 тисяч – імпортовані з Німеччини. На думку фахівців CAR, якщо темпи зростання автомобільного ринку в Китаї залишаться на колишньому рівні, то до 2025 року в Китаї буде продаватися щорічно до 30 мільйонів нових автомобілів німецьких марок.

“Німеччина, швидше за все, перестане входити в п’ятірку найбільших автомобільних ринків світу, а Китай може зайняти лідируюче місце”, – спрогнозував голова CAR Фердинанд Дюденхофер.

У самій Німеччині перенесення виробничих потужностей до Китаю ряд експертів називає не інакше, як “відпочинок у Китаї”, оскільки в Піднебесній німецькі автовиробники отримують податкові послаблення і гарантований ринок збуту.

Джерело DPA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.