вибори, ТВК
Вибори на Львівщині пройдуть чесно

21 жовтня. Керівництво Львівщини запевняє, що місцеві вибори пройдуть без ексцесів.

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль підкреслив, що проведення чесних та демократичних виборів є основним завданням сьогодні.

«Конкуруючи одна з одною партії досить часто допускають провокативні заяви. Деколи навіть провокують владу на ті чи інші вчинки стосовно обмеження певних дій, можливості зняття з реєстрації того чи іншого політика, політичної сили. Ми прекрасно розуміємо де є провокації та нагнітаються емоції. Наразі важливо провести цей останній виборчий тиждень так, щоб вибори на Львівщині пройшли демократично і не допустити якихось чергових неадекватних вчинків, як це було із захопленням міської ТВК однією з політичних сил», – цитує керівника Львівщини прес-служба Львівської ОДА.

Команда регіоналів, яка йде до обласної ради на чолі з самим Горбалем, не матиме за його словами ніяких претензій з боку громадськості.

«Партія регіонів виставила своїх кандидатів майже в усіх округах. В переважній більшості це представники різних галузей: починаючи від бізнесу і завершуючи працівниками бюджетної сфери. Якщо ми беремо команду, яка йде за списком, то тут є і ректор одного з вузів, у даному випадку генерал-лейтенант Козер, керівник Львівської залізниці Богдан Піх, керівник області в 2003-2004 роках Олександр Сандега. Якщо взагалі подивитися на нашу команду як в міську, так і в обласну ради, то це люди, до яких претензій чи закидів у чомусь поганому у львівської громади апріорі бути не може», – розповів керівник Львівщини.

Дуже важливим для проведення чесних виборів Василь Горбаль вбачає присутність під час голосування авторитетних міжнародних і місцевих спостерігачів.

«З огляду на велику конкуренцію серед патріотичних сил існує і велика недовіра між ними зокрема. Тому ці взаємні звинувачення в тих чи інших діях спонукали мене як керівника області закликати міжнародних спостерігачів і місцеві громадські організації долучитися до спостереження за проведенням чесного демократичного голосування. Так сталося, що суб’єктів виборчого права є значно більше ніж місць у територіальних комісіях. Тому бажано було б, щоб у виборах брала участь велика кількість спостерігачів», – відзначив Горбаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.