Василь Горбаль
Горбаль контролюватиме виконання угод, підписаних під час Форуму

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль, під час Х Міжнародного Економічного Форуму провів низку зустрічей з представниками влади і бізнесу інших країн, зокрема з Польщі, Німеччини, Білорусі. Крім того, під час цього заходу були укладені угоди щодо співпраці Львівщини та регіонів сусідніх держав і країн ЄС у соціально-економічній сфері.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

За словами голови Львівської ОДА, під час Форуму була укладена угода між Яворівською РДА і землею Тюрінгія (Німеччина) про створення логістичного центру і про стажування молодшого медичного персоналу області, терміном до двох років.

«Думаю, що ці угоди почнуть діяти вже найближчим часом», – зазначив  Горбаль.

Він також додав, що під час Форуму мав зустріч з головою Брестського обласного виконавчого комітету Константіном Сумаром.

«У нас відбулась абсолютно прагматична розмова. Ми спілкувались щодо покращення співпраці у машинобудівній галузі, оскільки на території Львівщини є низка машинобудівних підприємств. Крім того ми домовились про кооперацію у сфері розвитку спорту», – зазначив він.

«З польськими колегами, по ініціативі Міністра регіонального розвитку і будівництва Володимира Яцуби ми домовились провести наприкінці року Форуму регіонів, де би були присутні керівники західних областей. Обидві сторони до цього часу проаналізують кількість і якість підписаних угод, їх практичний зміст. Згодом ці питання будуть обговорені на цьому заході», – додав голова ЛОДА.

Він також висловив сподівання, що Львівщина матиме змогу залучити спеціалістів і кошти Євросоюзу для ремонту митних переходів.

«Одна з Європейських Конвенцій, яка, власне стосується вирішення цього питання, на даний час знаходиться на розгляді у Верховній Раді. Думаю, що найближчим часом це буде вирішене», – підкреслив  Горбаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.