Карл Більдт
Карл Більдт зауважив несхильність України проводити реформи

Україна повинна розглядати різні моделі інтеграції. Але головне для досягнення успіху в сучасному глобалізованому світі – це внутрішні реформи.

Таку думку висловив на сесії «Шляхи до майбутнього України: які зміни нам потрібні?» міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, повідомляє прес-служба ялтинського форуму YES.

«Україна має потенціал. Але вам потрібні зміни в країні, які були б пов’язані з масштабними змінами у всьому світі», – підкреслив він. – Потрібно навчатися взаємодіяти у світі, де царює надзвичайна взаємозалежність».

Карл Більдт навів приклад Туреччини, котра ще 20 років тому була країною з дуже централізованим управлінням і монополізованою економікою.

«Але за 20 років вони пройшли величезний економічний та політичний шлях. Вони увійшли до митного союзу з ЄС, і вони стали глибоко інтегрованими з Євросоюзом, не являючись його членом. Зараз у них зростання 10%, і тренди дуже вражаючі. У них немає нафти, газу та інших ресурсів. Але у них є політичний талант зрозуміти попит на глобалізацію, прийняти її виклики», – підкреслив Карл Більдт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.