університет Шевченка
Студенти не платитимуть за інтернет та лабораторні роботи

Кабінет міністрів України змінив постанову про перелік платних послуг для студентів, вилучивши ряд відповідних положень

Про це повідомив журналістам голова Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

«Всі питання про скасування (платних послуг у вузах, – прим.) врегульовано. Я думаю, що просто треба уважніше ставитися до переліку цих платних послуг. Потрібно взагалі мінімізувати платні послуги. Але якщо мова йде про те, що частина освіти комерційна, потрібно попередньо регулювати правила гри, до вступної кампанії», – сказав Семиноженко, зазначивши, що з цього питання потрібно переглядати ще багато положень.

У той же час Семиноженко заявив, що, зокрема, скасовано такі платні послуги, як перездача іспитів, користування Інтернетом, а також фінансування лабораторних робіт.

Нагадаємо, 27 серпня Кабмін прийняв постанову, якою дозволив державним і комунальним вищим навчальним закладам брати зі студентів гроші за пропуски занять і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Опозиція звернулася до президента з вимогою скасувати платні послуги, оскільки вони провокують корупцію у вищих навчальних закладах.

Сьогодні студентські організації проведуть акції протесту проти цього рішення у15-ти містах України .

Джерело Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.